News Photo

Waffle Franchise Kurmak

Franchise içerisinde yer bulan waffle bayilikleri için paket servislere önem verildikten sonraki aşamalarda ise gelişen teknolojimizin vermiş olduğu imkânları avantaja çevirerek, paket servis ilanları veren web siteleri üzerindeki her bir siteye üye olmaları gerekiyor. Unutmamak gerekir ki, waffle franchise’ı alan kişinin sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması, onun yararına olduğu ve müşteri açısından oldukça gelir elde edeceği belirtiliyor.

Bu franchising sistemi içerisinde yer almakta kararlı olan kişi için mutlaka birden fazla firma ile görüşme yapması gerekiyor. Bayiler gezmeli, yapılan waffle’ların tatlarına bakması onun için artı bir durum olacaktır. Ürün yapımı için gerekli hamur waffle bayileri için çok büyük önemler taşıyor. Üzerine yerleştirilen malzemeler kaliteyi arttırıyor olsa da hamurunun kötü olması müşteri açısından oldukça olumsuz bir durum haline bürüneceği belirtiliyor. Örnek verecek olursak waffle hamurunun herhangi bir krep gibi yumuşak ya da yağlı olmaması, herhangi bir bisküvi gibi de sert olmaması gerekiyor. Avantaj sağlayacak durumlardan bir tanesi de paket servislerin yapılması olarak belirtiliyor.

Satın Alınması Düşünülen Bayi Özellikleri

Ülke sınırlarımız içerisindeki franchise’lar arasında en avantajlı olan waffle bayileri olduğu belirtiliyor. Çünkü bu bayilikler metre karelik alanlarda içerisinde tasarlanabiliyor. Bir waffle franchise’i satın alacak kişi için gerekli alan 80 metre kare ya da 100 metre kare işinin rahatlık ile görebiliyor. Fakat avantajlı olan bir nokta ise bayilik alanlarındaki açık hava faktörleri olduğu belirtiliyor.

Satın alınan bayi alanlarının yanı sıra avm’lerde ise bu durum farklı boyutlarda görülüyor. Bayi içinde satın alınması planlanan waffle franchise’ı için avm içerisindeki ortak kullanım alanlarının olduğu da belirtiliyor.  Bu alanlar içerisinde satın alınacak bayi için 30 metre karelik bir alan yeterli olacağı nitelendiriliyor.

Genel olarak caddedeki bölgeler içerisinde satın alınacak waffle franchise’i için ise insan faktörü önemli bir etken olarak gözlemleniyor. İşlek bir cadde ile sakin bir cadde arasındaki gelir kazancı oldukça farklılık gösterebiliyor. Bu durum sadece waffle olarak değil, tüm gıda sektörü içerisindeki bayiler için de geçerlilik gösteriyor.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

Waffle Dünyası